Банкрутство

Банкрутство

Юридична консультація з питання “банкрутство в Харкові”

 

Юридична компанія «Брона» надає послугу “банкрутство в Харкові”. Ми надамо допомогу у випадках, якщо підприємства, з яким співпрацюєте, банкрутує, якщо є необхідність визнати банкрутом своє підприємство, щодо Вашого підприємства подали заяву про банкрутство та з багатьох інших питань.

Наші послуги:

 1. Консультація з питань банкрутства та особливостей процесу банкрутства;
 2. Проведемо досудову роботу з підготовки банкрутства;
 3. Підготовка заяви про банкрутство;
 4. Представлення інтересів клієнта в господарському суді у процедурі банкрутства;
 5. Контроль і супровід всіх стадій процедури банкрутства;
 6. Зняття з обліків в державних органах;
 7. Контроль над виконанням рішень суду.

Для захисту законних інтересів у процедурі “банкрутство в Харкові” звертайтеся в юридичну компанію «Брона». Наші юристи нададуть грамотну та кваліфіковану юридичну допомогу у вашому запитанні.

Банкрутство – визнана господарським судом нездатність боржника відновити свою платоспроможність за допомогою процедур санації та мирової угоди і погасити встановлені у порядку, визначеному цим Законом, грошові вимоги кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.

Відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» щодо боржника застосовується такі судові процедури банкрутства:

 • Розпорядження майном боржника;
 • Мирова угода;
 • Санація (відновлення платоспроможності) боржника;
 • Ліквідація банкрута.

Процедура банкрутства – складний процес, який вимагає професійних знань. У складнощі і хитросплетіннях законодавства допоможе досвідчений юрист банкрутство в Харкові.

Так на межі банкрутства може виявитися і підприємства, які поки що працюють, але показники мають негативний характер, конкуренти все більше перекривають сфери дотику, а борги за зобов’язаннями тільки ростуть. Банкрутство – це не проблема, а вихід для бізнесу, який вже пережив себе і є сенс перенаправити сили в нове русло.

Великий Генрі Форд кілька разів оголошував себе банкрутом поки не знайшов ту модель бізнесу, яка заробила.

Банкрутство – це не кінець, а початок чогось нового, запуск перезавантаження і спосіб позбудеться від изжившего себе справи.

Вартістьпослугибанкрутство в Харковіпочинається від 10 000 гривень і проводиться в терміни від 120 днів.

No comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *