Public Offer – публічна оферта, пропозиція про укладення угоди

brona
Коментарі Вимкнено до Public Offer – публічна оферта, пропозиція про укладення угоди

Розробка Public Offer – публічна оферта, пропозиція про укладення угоди

 

Ви власник інтернет-магазину? Хочете документально закріпити умови договору купівлі-продажу товарів при роздрібній торгівлі? Займаєтеся електронною комерцією? Використовуєте інтернет-еквайринг?

 

Для всіх цих випадків призначена публічна оферта (Public Offer) -пропозиція укласти угоду, яка звернена до невизначеного кола осіб.

 

Всі угоди, здійснені дистанційно за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем і в результаті яких у сторін виникають права і обов’язки майнового характеру, вважаються електронними договорами. Електронний договір прирівнюється до письмового договору і виконується в порядку, передбаченому Цивільним і Господарським кодексами України, а також іншими актами законодавства.

Чому Public Offer необхідна?

 

  1. Законом України «Про електронну комерцію» передбачено, що електронні угоди здійснюються на підставі відповідних пропозицій (оферт).
  2. Для того щоб уникнути необґрунтованих претензій споживачів товарів або послуг, підприємцю слід закріпити всі права і обов’язки, які він вважає потрібними, в окремому документі.
  3. З моменту прийняття (акцепту) другою стороною оферти – між сторонами виникає договір, який буде підставою надходження коштів в якості оплати цього договору на розрахунковий рахунок в банку.

 

Чому потрібно звернутися саме до нас?

 

В юридичні послуги компанії «BRONA» входить широкий спектр пропозицій, що є дуже вигідним для наших клієнтів, тому що завдяки цьому не виникає необхідність в постійному пошуку компанії для супроводу різних юридичних питань. Ми комплексно забезпечимо Ваш проект юридичною підтримкою, крім того є можливість абонентського обслуговування IT-компаній на постійній основі.

 

Детальніше про публічну оферту

 

Публічна оферта (лат. offero – пропоную) – пропозиція, адресована невизначеному колу осіб і містить всі істотні умови певного виду договору (купівля-продаж, надання послуг і т.д.), з якого вбачається воля оферента (підприємця) укласти договір на зазначених у пропозиції умовах з кожним, хто відгукнеться.

 

Покупець (споживач) зробивши необхідні дії для прийняття пропозиції, наприклад, заповнивши форму замовлення на сайті інтернет-магазину або сплативши товар, тим самим погоджується з умовами оферти і укладає договір. Після того як договір укладено, споживач має право вимагати від оферента виконання договірних зобов’язань. Поки пропозицію не прийнято – договору не існує.

 

Умови договору по публічній оферті однакові для всіх клієнтів. Будь-яка особа має право вимагати укласти з ним договір на умовах публічної оферти.

 

Публічна оферта описує правила укладання договору, в т.ч. дії клієнта, які вважаються акцептом і його зміст на момент укладення. На основі таких правил може бути укладено безліч угод, кожна з яких має самостійне значення.

 

Додатково, Законом «Про електронну комерцію» встановлено обов’язок направити споживачеві підтвердження здійснення операції в формі електронного документа, квитанції, товарного чи касового чека, квитка, талона чи іншого документа в момент вчинення правочину або в момент виконання продавцем обов’язку передати покупцеві товар. Підтвердження вчинення електронної угоди повинно містити такі відомості:

– умови і порядок обміну (повернення) товару або відмови від виконання роботи або надання послуги;

– найменування продавця (виконавця, постачальника), його місцезнаходження та порядок прийняття претензії щодо товару, роботи, послуги;

– гарантійні зобов’язання і інформація про інші послуги, пов’язані з утриманням чи ремонтом товару або з виконанням роботи або наданням послуги;

– порядок розірвання договору, якщо термін його дії не визначений.

 

Дія цього положення не поширюється на електронні угоди, пов’язані з одноразовим наданням інформаційних електронних послуг або послуг проміжного характеру в інформаційній сфері, оплата яких здійснюється дистанційно. Постачальник таких послуг повинен надати можливість споживачеві ознайомитися з найменуванням постачальника, його місцезнаходження та порядком прийняття претензії за послугою.

 

Наші послуги з розробки Public Offer:

  1. Юридична консультація по створенню публічної оферти;

  2. Розробка проекту публічної оферти з урахуванням вимог замовника;

  3. Надання остаточного варіанту документа.

Для замовлення розробки Public Offer достатньо зв’язатися з нами по електронній пошті або телефону.

 

Терміни: від 2 р.д.