Дозвільна документація

Home Дозвільна документація

Отримання ліцензій

Юридична компанія «Brona» пропонує:

  • Консультація юриста з усіх питань ліцензування;
  • Консультація юриста у Харькові на тему: види робіт, що підлягають ліцензуванню;
  • Супровід отримання ліцензії юристом у Харкові на всіх етапах.

Початок бізнесу починається з першого кроку – реєстрація юридичної особи або реєстрація фізичної особи підприємця. Найчастіше, для старту офіційної діяльності досить набору стандартних документів таких як: виписка про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності, довідка з податкової, свідоцтво платника єдиного податку / ПДВ.

В окремих галузях, таких як виробництво, надання фінансових, освітніх, медичних послуг, а також всіх тих послугах, перелічених у ЗУ «Про ліцензування окремих видів господарської діяльності», передбачено обов’язкове ліцензування.

Тому, перед тим як розпочати свою діяльність слід переконатися, чи не підлягає вид діяльності, яким ви хочете зайнятися, ліцензуванню. З цим може допомогти наш юрист Харків.


Продовження та переоформлення ліцензій

 

Для тих клієнтів, у кого є ліцензії, але є необхідність внести зміни або продовжити терміни юридична компанія «Брона» в максимально стислі терміни і з комфортом для клієнта отримає всі необхідні ліцензії та дозволи.

Одже, якщо вам потрібен юрист у Харкові з питань ліцензування( отримання ліцензій, продовження ліцензій, переоформлення ліцензій), та інших питань щодо оформлення дозвільної документації у Харкові, компанія “Брона” завджи готова надати вам необхідну юридичну  допомогу.


Тут Ви можете дізнатися ціни на наші послуги

Харків, вул. Гамарника, 5
+38(068)34-38-524