ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ У ХАРКОВІ

ВІДГУКИ

Юрист - це лоцман, який веде фрегат між рифами законів

Записатися на консультацію

Вітаємо Вас на офіційному веб - сайті юридичної компанії "Брона"!

Юридичні послуги в Харкові


Ринок юридичних послуг в Харкові на даний момент має високий рівень пропозиції, але так само і стабільно високий рівень попиту на юридичні послуги в Харкові і Харківській області. Це обумовлено великою кількістю підприємців і підприємств на території нашого регіону, які і складають значну частину споживачів юридичних послуг.
Рівень якості подібних послуг в нашому регіоні досить високий, тому Харків вже довгий час є кузнею висококваліфікованих юридичних кадрів. На даний момент юридичні послуги в Харкові і Харківській області пропонують велику кількість юридичних фірм і окремо практикуючих юристів і адвокатів. Для споживача послуг, будь то приватний підприємець або ж велике підприємство, важливо отримати якісну, своєчасну і кваліфіковану допомогу у вирішенні питань, що виникли. Але, на жаль, не всі компанії, представлені на ринку, мають можливість надати юридичні послуги на гідному рівні. В першу чергу, до цього призводить брак досвіду у фахівців компанії, а так само відсутність достатньої гнучкості у відносинах компанії з клієнтом, що обумовлено консервативним підходом до ведення роботи зі споживачами послуг.

Юридичні послуги, наш підхід

У своїй роботі ми намагаємося об’єднати консерватизм і педантичність у веденні справ та вирішенні юридичних питань і нові маркетингові стратегії поряд з гнучкістю і клієнт орієнтованістю. Досвід, накопичений нашими співробітниками за роки роботи в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, а також у комерційних структурах і банках, дозволяє нам розглядати проблеми з різних сторін, що сприяє вибору оптимальної стратегії її вирішення.

Всі послуги в юридичній сфері, що надаються юридичними компаніями, ми можемо диференціювати за кількома критеріями: за видом надаваних послуг і по сфері надання послуг (по галузях права).

Наші юридичні послуги в Харкові

Отже, юридична компанія «Брона» надає такі види юридичних послуг:

За сферами діяльності: ми надаємо послуги в сфері цивільного, господарського, адміністративного, сімейного, трудового, корпоративного, податкового, банківського, страхового, житлового, міжнародного права, права інтелектуальної власності та IT-права (інтернет право).

Схема роботи. Як скористатися послугою: юридична консультація в Харкові?


Початковим етапом нашої з вами співпраці є юридична консультація в Харкові

 • Ви зв’язуєтеся з нами будь-яким зручним для вас способом. У нас на сайті передбачена можливість залишити повідомлення, заповнивши форму зворотнього зв’язку і наш менеджер зв’яжеться з вами. І звичайно ж ви можете в будь-який момент зателефонувати нам за номером +38(098)-555-85-29
 • Ми уважно вислухаємо ваше запитання, детально і всебічно розглядаємо його і дамо кваліфіковану відповідь усно або письмово на вашу електронну пошту.
 • Якщо питання досить складне і вимагає багато часу на його вирішення, ми обговорюємо з клієнтом попередню вартість наших послуг і попередню стратегію вирішення проблеми.
 • Далі йде етап розробки стратегії ведення вашої справи, додатковий збір необхідної інформації та вирішуються організаційні питання.
 • Етап досудового вирішення спорів. На цьому етапі ми докладаємо максимум зусиль для досудового врегулювання ситуації, що склалася, що є найбільш прийнятним закінченням конфлікту з раціональної точки зору. Цей етап у більшості випадком стає завершальним у суперечці.
 • Якщо сторони не прийшли до спільного знаменника в процесі попереднього етапу, ми готуємо матеріали справи для подачі в суд. За цим слідує судовий розгляд, в ході якого наші юристи та адвокати нададуть вам всю необхідну допомогу.

Ми прагнемо до того, щоб наступним етапом, тривалим у часі, була наша з вами плідна співпраця! Тому ми намагаємося докласти максимум зусиль для того, щоб наш клієнт залишився задоволений нашою роботою.

 

Переваги роботи з нами. Чому саме наш юрист в Харкові

 •     Робота юриста дуже тісно пов’язана з міжособистісними відносинами. Саме тому ми намагаємося домогтися для свого клієнта максимально можливих результатів у вирішенні його питань.
 • Ми дотримуємося побитої істини: «Найкращою рекламою для юриста є рекомендації задоволених його роботою клієнтів»
 • Ніяких передоплат за наші послуги, всі розрахунки за фактом вчинення нашим юристом необхідних дій.
 • Орієнтація на довгострокове співробітництво
 • Мобільність у прийнятті рішень. Ми вважаємо, що не роздутий штат – це плюс, тому наша нечисленна команда володіє більш швидкою реакцією на зміни в кон’юнктурі.
 • Обслуговування не тільки підприємств, а й фізичних осіб підприємців та фізичних осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності
 • Великий і насичений досвід юридичної практики
 • Багатоплановість і різносторонній підхід до вирішення проблем
 • Адекватні ціни на наші послуги
 • Цікаві пропозиції для іноземних підприємців і підприємств, які входять на Український ринок. Зокрема це штатний GR-спеціаліст (Goverment Relation expert)
 • Ми надаємо юридичні послуги в Харкові і Харківській області, а так само на території всієї України і в міжнародних інстанціях.
 • Можливість дистанційної роботи з нашим юристом в Харкові
 • Співпраця з нами, як з аутсорсингової компанією, набагато вигідніше, ніж утримання штатного юриста. Організація робочого місця, відпустка, лікарняні, неможливість вирішити проблему з – за вузької спеціалізації, – забудьте про це. Абонентське обслуговування від 1500грн. / міс, команда юристів різних спеціалізацій і вільне офісний простір, – ось тільки деякі плюси роботи з нами.
Підіб’ємо підсумок!


Отже, якщо вам необхідно:
юридична консультація в Харкові, послуги юриста в Харкові, кваліфікований юрист в Харкові, зареєструвати підприємство, зареєструвати ФОП, зареєструвати ТОВ, АТ або громадську організацію, зареєструвати ПП, внести зміни в установчі документи, консультація адвоката в Харкові, захист авторських прав, отримання ліцензій, дозвільна документація, подати позовну заяву, оскаржити дії представників державних органів або постанови державних органів, вирішити суперечки за кредитами або інші спори з банками, оформити спадщину, оформити землю, консультація з питань спадкування, стягнути або повернути борги, оскаржити постанови виконавчої служби, представництво ваших інтересів в суді, вирішення земельних спорів та спорів з нерухомістю, розробка та аналіз договору, супровід угод з нерухомістю та інших угод, юридичне обслуговування підприємств і приватних підприємців, оформити право власності, отримати ліцензію, захист авторських прав, а так само вирішення сімейних та житлових спорів , консультації з трудового права, то ви звернулися за адресою!

Звернувшись до нас, ви без проблем розберетеся в який суд подавати документи, які саме документи вам необхідні, в якому порядку проводити подачу, а також як правильно їх оформити. Але пам’ятайте, все це ми можемо зробити за вас, заощадивши Вам час і нерви.

Так само ви можете ознайомитися з розділом «Публікації» на нашому сайті, де постійно оновлюється актуальна інформація з питань трактування і застосування норм законодавства.

Зв’яжіться з нами по будь-якого питання і наш юрист в Харкові докладе максимум зусиль для вирішення вашої проблеми!

З цінами на наші послуги ви можете ознайомитися тут

Юридична фірма "Брона". Юридичні послуги у Харкові

Юридичні послуги у Харкові

Хочете завжди робити правильний вибір в непростих рішеннях? Не знаєте своїх законних прав? Зіткнулися з конфліктом інтересів і потребуєте кваліфікованої юридичної допомоги?

Ваше звернення в юридичну компанію «BRONA» – це правильний вибір!

Ми проконсультуємо і надамо максимальну допомогу у Вашому питанні. Юридична фірма «BRONA» зробить все можливе для того, що б наш клієнт залишився задоволений при будь-яких обставинах.

Наші базові юридичні послуги в Харкові:

 1. Юридична консультація;
 2. Договірна робота, складання договору, юридична експертиза договору;
 3. Реєстрація бізнесу (ФОП, ТОВ, ПП, АТ, офшору, благодійна організація, громадська організація, кооператив, представництво іноземної компанії, філія), внесення змін до ЄДР, відкриття рахунків, виготовлення печатки;
 4. Абонентське обслуговування клієнтів, як фізичних осіб, так і ФОП, юридичних осіб;
 5. Юрист (адвокат) по кредитах і банківським спорах – повернення депозитів (в тому числі кримських), представництво клієнтів банку у фінансовій установі, суді, державних органах;
 6. Представництво в судах загальної юрисдикції (місцевих судах), господарських та адміністративних всіх інстанцій, у Верховному Суді України, Європейському Суді з Прав Людини, міжнародному комерційному арбітражному суді при торгово-промисловій палаті України, третейських судах тощо
 7. Юридичні послуги для IT, аутсорсинг, стартапів, фрілансерів;
 8. Оформлення спадщини, юрист у спадок;
 9. Повернення дебіторської заборгованості;
 10. Оформлення прав на нерухомість (спадщина на квартиру, на будинок, на ділянку, на авто);
 11. Податкове право (консультація з податкового законодавства, податкове планування, супровід перевірок, оскарження податкового повідомлення-рішення);
 12. Представництво в виконавчій службі (зняття арештів з майна, оскарження постанов виконавчої служби і т.д.).

 

 1. Юридична консультація

 

Фахівці компанії «BRONA» допоможуть розібратися у всіх аспектах і особливостях національного і міжнародного законодавства, підберуть оптимальні варіанти для вирішення питань, на які потрібно знайти відповіді.

Консультація юриста в Харкові буде корисна як бізнесу, так і приватним особам. Ми готові надати допомогу в таких сферах: оформлення нерухомості, оформлення власності, реєстрація нерухомості, оформлення землі, оформлення квартири, оформлення спадщини, оформлення земельної ділянки, робота з договорами та в багатьох інших.

Юридична консультація ділиться на усну і письмову.

Усна юридична консультація – це зустріч з юристом в нашому офісі і обговорення насущного питання з наданням реальних і конкретних відповідей на задану тему. Оплата послуг юриста погодинна.

Якщо ж хвилююче питання глобальний і вимагає більш детального вивчення, або необхідна експертиза документа, в такому випадку клієнту надається письмова юридична консультація, в якій наші фахівці вичерпно і повно проаналізують необхідну інформацію і нададуть консультацію відповідно до законодавства.

Юридична консультація – це досить популярна юридична послуга в Харкові, оскільки вона надає швидкі відповіді без довгих і болісних пошуків.

Як часто люди не знають то, на що вони можуть претендувати! Наші юристи допомагають з незнанням своїх прав. Знання в умілих руках перетворюється в коштовну зброю.

Юридична консультація – це отримання безцінного досвіду, набутого нашими фахівцями.

Консультація юриста в місті Харків здійснюється за попереднім записом: досить лише зателефонувати і домовитися на певний час і дату на прийом до наших юристів. Знайдемо правильне рішення на будь-якого питання!

 

 1. Договірна робота

 

Компанія «BRONA» надає юридичні послуги в Харкові по роботі з договорами. Наші фахівці нададуть професійну допомогу в розробці складанні, юридичній експертизі договорів. Допоможемо максимально забезпечити клієнта правами при укладенні угод з контрагентами і забезпечимо від невиконання договору.

Базові послуги:

– юридична консультація;

– Правовий аналіз договору;

– Розробка договору.

Важко переоцінити важливість умов договору, під яким ставиш підпис. Як часто буває, люди самі обманюються про ті наслідки, які настануть після укладення угоди або їх обманюють недобросовісні ділки, бажаючі нажитися на неуважності своїх жертв.

Кожен повинен пам’ятати золоте правило при підписанні будь-яких договорів: уважно читай те, що підписуєш.

Після підписання договору важко буде довести свою необізнаність або не знання наслідків договору. Краще перестрахуватися і самому спробувати розібратися в умовах угоди, або звернутися за консультацією до фахівця, який проведе юридичний аналіз договору і порадить варто його підписувати чи ні.

Людей дуже часто обманюють по таким категоріям: договір оренди квартири, кредитний договір, договір інформаційних послуг.

Шахраї просто обманюють про сенс того, що написано в умовах угоди, беруть гроші і при цьому (відповідно до договору) нічого залишаються не повинні. За такої категорії справ кримінальні виробництва рідко відкривають і при великій сумі обману доводиться звертатися до суду для стягнення сплаченої суми з недобросовісних підприємців.

Також, якщо Вам знадобиться розробка договору, наші юристи нададуть цю послугу. Ми можемо скласти: договір підряду, трудовий договір, договір оренди, договір поставки і багато інших. Причому договір, який складено під замовника, завжди буде ефективніше і надійніше ніж той, який знайдений у відкритому доступі.

Індивідуально розроблений договір включає в себе: всі побажання клієнта, максимальний економічний ефект, оскільки має на увазі і податкове планування та умови оплати, захищеність від ризиків невиконання або неналежного виконання договору.

Навіщо потрібна розробка договору? Ми відповімо: якщо ви підстроюєтеся під інших, то працюйте з чужими договорами, якщо ви самі задаєте порядок роботи – робіть договір під себе.

У тому випадку, коли розробка договорів – це необхідність для бізнесу знадобиться юридична фірма.

 

 1. Реєстрація бізнесу

 

Початок нового справи завжди відповідальне і хвилююча заняття, при якому, найчастіше, необхідний надійний провідник. Компанія «BRONA» і є той надійний партнер у бізнесі, який не тільки проведе всі необхідні дії щодо державної реєстрації підприємства, а й підкаже всі тонкощі ведення бізнесу та оподаткування.

Ми надаємо юридичні послуги в Харкові по реєстрації підприємств «під ключ» за такими напрямками:

– Реєстрація юридичних осіб (ТОВ, благодійної організації, громадської організації, кооперативу, ОСББ, волонтерської організації);

– Реєстрація ФОП (ФОП, ПП, СПД);

– Внесення змін до відомостей ЄДР (зміна місцезнаходження, зміна директора, засновника, КВЕД і т.д.);

– Реєстрація платника ПДВ та єдиного податку;

– Термінова реєстрація ТОВ, ФОП, ПП і т.д. (12 дня);

– Термінова ліквідація ТОВ, ФОП, ПП і т.д. (12 дня).

 

            Чому варто звернутися саме до нас?

 1. Ми реєструємо підприємства будь-якого рівня складності вже більше 5 років;
 2. Наші фахівці на ділі вивчили особливості реєстрації підприємств;
 3. Ми проконсультуємо про особливості реєстрації безкоштовно.

 

            Алгоритм дій по реєстрації підприємств:

1) Ви повідомляєте який вид СПД потрібно зареєструвати, найменування (в разі необхідності), види діяльності і надаєте копії паспортів засновників;

2) Ми готуємо всі необхідні документи і в день підписання оформляємо довіреність для реєстраційних дій на наших співробітників;

3) Наші фахівці проводять державну реєстрацію;

4) Ми передаємо всі необхідні документи для підприємства.

Дізнатися вартість реєстрації та точний список необхідних документів ви можете у наших юристів за телефонами, зазначені в «Контактах» на нашому сайті.

 

 1. Абонентське обслуговування (юридичний аутсорсинг)

 

Необхідно проаналізувати новий договір з контрагентом і виділити для себе ризики в ньому? Потрібна юридична консультація? Контрагент затримує оплату поставлених товарів?

 

Успішний бізнес щодня працює в правовому полі. Постійне навантаження може бути перекладена на плечі позаштатних юристів тобто на юридичний аутсорсинг.

 

            Чому юридичне абонентське обслуговування вигідно?

1) Ви отримуєте юридичні послуги від професіоналів;

2) Юридична фірма не має відпусток;

3) Фахівці забезпечать постійну юридичну підтримку від юридичних консультацій до розробки договорів і представництва в суді.

Наша юридична фірма знаходиться в Харкові, і ми готові супроводжувати підприємства з метою забезпечення юридичною підтримкою господарської діяльності. Ми не тільки дамо відповіді на поточні питання, а й візьмемо на себе повний супровід підприємства в свої руки.

Сфери нашої практики:

1) Податкові спори: оскарження податкових повідомлень-рішень, юридична консультація з податкового законодавства, оптимізація оподаткування і т.д .;

2) Корпоративне право: реєстрація підприємств (ТОВ, ФОП, ПП); внесення змін до статутних документів (зміна засновника, зміна директора, зміна видів діяльності, зміна місцезнаходження, збільшення статутного фонду); реєстрація платника ПДВ, єдиного податку і т.д .;

3) Господарські суперечки: стягнення дебіторської заборгованості, корпоративні спори і т.д .;

4) Договірна робота: розробка договорів, правовий аналіз договорів та багато іншого.

 

 1. Юрист (адвокат) по кредитах і банківським спорах

 

Банк не повертає депозит? З вас стягують прострочення по кредиту? Банк погрожує продати ваше майно?

Знайте свої права при спілкуванні з банківськими працівниками! Пам’ятайте, що банк точно так само як і Ви має права і обов’язки, які він повинен дотримуватися. На жаль, банки мають звичку користуватися браком знань своїх клієнтів в економічній або юридичній сфері. У таких випадках має місце зловживання незнанням клієнта і порушення його законних прав.

Так само ніхто не застрахований від людського фактора і недобросовісних співробітників банку. Необхідно бути уважними і знати свої права.

Юрист по кредитах в Харкові компанії «BRONA» допоможе вам розібратися з усіма тонкощами фінансових послуг, що надаються банками.

Базові послуги з банківським спорах:

1) Повернення депозитів;

2) Кредитні суперечки: захист клієнта банку в суді, виконавчій службі;

3) Представництво інтересів клієнта банку у всіх державних інстанціях;

4) Зняття арешту з майна;

5) Супровід угод по купівлі-продажу заставного майна;

6) Факторинг, відступлення права вимоги за кредитом і багато іншого.

 

Наші фахівці знайомі з тим як працюють банки, мають великий досвід проведення операцій і допоможуть Вам як з юридичної точки, так і з практичної точки зору.

 

 1. Представництво в суді.

 

Чи вважаєте, ваші права порушені? Державні органи незаконно обмежують права? Контрагент не оплачує поставлений товар?

Ми зможемо вам допомогти. Професійні юристи і багаторічний досвід надання юридичних послуг компанії «BRONA» надійно захистять ваші інтереси.

Наші послуги з представництва в суді:

1) Господарські суперечки і представництво інтересів клієнта в господарських судах;

2) Спори з державними органами та представництво в адміністративних судах;

3) Суперечки у цивільних справах і представництво в судах всіх інстанцій.

Кожна справа доводитися нашими фахівцями до переможного кінця. Ми проаналізуємо ситуацію, що склалася, розробимо план дій, проконсультуємо по законодавству і дамо раду, як діяти в тій чи іншій ситуації. Взявшись за справу, юристи нашої компанії забезпечать повний захист прав своїх клієнтів з дотриманням всіх нюансів національного і міжнародного законодавства.

Якщо вам потрібна надійна і фахова юридична фірма в Харкові для представництва в суді – компанія «BRONA» те, що ви шукали.

 

 1. Юридичні послуги для IT

 

Як організувати бізнес процес? Як зареєструвати торгову марку, авторське право? Як скласти ліцензійний договір? Яким повинен бути Terms of Use?

На всі ці та багато інших питань допоможуть знайти відповідь наші фахівці з IT праву.

Наші клієнти – це стартаперів та розробники програмного забезпечення, інтернет-магазини, он-лайн ресурси та фрілансери.

Наші юристи готові забезпечити IT-компанії договорами такими як: договору ЗЕД, трудові договори, NDA, Terms of Use, Public Offer, Privacy Policy, ліцензійні угоди (EULA, Royalty-free) і т.д.

Розробимо схему роботи підприємства: підберемо господарсько-правові форми, проведемо податкове планування і визначимо приблизну податкове навантаження, розробимо систему оптимізації оподаткування, підготуємо договірну базу для роботи з замовниками і виконавцями.

Особливу увагу ми звертаємо на системний підхід до оподаткування доходів IT-підприємства. Оскільки неправильний вибір схем господарської діяльності, їх обліку та сплати податків може спричинити значні штрафи та суми для нарахування до бюджету держави у вигляді донарахованих податків.

 

Чому варто звертатися саме до нас?

Ми надаємо не просто юридичні послуги в Харкові для IT, а спеціально адаптовані під вимоги ринку інформаційних послуг. Що це означає?

Наші IT юристи дивляться на поставлені завдання очима клієнта і його потреб:

– IT-компанія наймає співробітників, яких вона спочатку навчає, і боїться того що вони можуть піти відразу після навчання – ми допоможемо знайти рішення;

– В статутний фонд підприємства один із засновників хоче внести інтелектуальні права на програмний код – ми також знаємо як це зробити;

– Компанії домовилися про спільну діяльність для розробки програмного продукту і не знають як оформити цю угоду – наші IT юристи підкажуть правильне рішення.

Завдання IT департаменту компанії «BRONA» досконально розуміти потреби клієнта, максимально бути корисними.

 

 1. Оформлення спадщини в Харкові

 

Як оформити спадщину? Як відбувається оформлення заповіту? Як вступити в спадщину? Як відбувається вступ в спадок?

Наші юристи допоможуть розібратися зі складними питаннями в спадкуванні. Часто успадкування майна пов’язано з труднощами в зв’язку з заплутаністю законодавства, складними сімейними відносинами і зв’язками.

Ми допоможемо розібратися в непростих процедурах успадкування і допоможемо оформити спадщину.

Фахівці компанії «BRONA» зі спадкового права надають такі юридичні послуги в Харкові:

– Юридична консультація зі спадкового права;

– Оформлення спадщини (спадщина на квартиру, на будинок, на ділянку, на авто);

– Представництво спадкоємців в суді.

З якими труднощами зазвичай стикаються спадкоємці при оформленні спадщини?

По-перше: терміни, часто люди, які проживали з померлим однією сім’єю в одному житло, не вступають у спадок, а просто беруть його, чи не оформивши належним чином всі необхідні документи. У такому випадку після закінчення тривалого часу стає дуже складно довести факт спільного проживання, відновити документи і оформити спадщину. Доводиться дуже довго доводити своє право на спадок і оформляти відповідні документи.

По-друге: спадкоємці стикаються зі складністю встановлення родинних зв’язків. В першу чергу право на спадщину мають діти і батьки померлого, а також чоловік. В такому випадку вони успадковують все майно в рівних частках. У другу чергу входять рідні брати, сестри, дід і бабуся. До третьої черги спадкування відносяться рідні дядьки і тітки. У четверту чергу входять особи, які проживали з померлим сім’єю не менш як п’ять років з дня відкриття спадщини. У п’яту чергу потрапляють родичі померлого і утриманці, які не були членами сім’ї.

Буває дуже складно встановити порядок спадкування і без професійної допомоги оформити спадщину в Харкові важко.

Прийняття спадщини відбувається або за фактом, тобто особа проживало з померлим однією сім’єю продовжує користуватися майном після смерті спадкодавця. В такому випадку спадкоємець своїми діями приймає спадщину, беручи на себе всі права та обов’язки, що випливають з права власності на те чи інше майно.

А також вступ в спадок оформляється у нотаріуса. В такому випадку нотаріус (державний чи приватний) перевіряє всі родинні зв’язки померлого і встановлює то хто є спадкоємцем. Далі нотаріус проводить державну реєстрацію майна на нового власника після чого він може їм розпоряджатися на свій розсуд.

У разі якщо нотаріус з тих чи інших причин відмовляє в оформленні спадщини варто звертатися в суд і там доводити своє право на спадок.

Наша юридична фірма «BRONA» знаходиться в місті Харків і надає послуги з оформлення спадщини «під ключ» від юридичної консультації зі спадкового права і до фінальної реєстрації права власності на спадщину.

 

 1. Повернення дебіторської заборгованості

 

Надійний партнер затримує оплату за постачання? Контрагент порушив договір?

Фахівці нашої компанії допоможуть розібратися з поверненням ваших грошей за договором.

Юристи компанії «BRONA» проведуть аналіз договірних відносин з контрагентом, почнуть стадію досудового врегулювання спору з боржником і забезпечать повернення дебіторської заборгованості через суд.

 

            Чому варто звернутися до нас?

– Наші фахівці мають досвід більше 5 років в вирішенні подібних суперечок;

– Юристи нашої компанії вивчили всі тонкощі і особливості роботи з боржниками;

– Ми гарантуємо високу якість наших послуг;

– Наші юристи безкоштовно проконсультують вас з усіх питань щодо повернення заборгованості.

 

Чим ми можемо допомогти в разі виникнення прострочення від боржника?

А) простимулювати бажання боржника повернути гроші шляхом досудових методів врегулювання спору;

Б) у разі непогашення заборгованості слід судова інстанція: подача позову до суду, супровід справи і представництво інтересів клієнта в суді, отримання позитивного рішення про стягнення суми боргу з боржника;

В) стягнення заборгованості шляхом звернення до виконавчої служби: накладання арештів на рахунки та майно боржника, примусовий продаж. На даному етапі фахівці нашої юридичної фірми контролюють процес виконання рішення суду і забезпечують повернення повної суми заборгованості.

Як правило, процес претензійної та позовної роботи – інструмент для спонукання у боржника бажання повернути гроші. Ми надаємо юридичні послуги в Харкові по поверненню заборгованості на принципах максимальної користі для клієнта і докладемо всіх зусиль для того що б повернути гроші законному власнику.

 

 1. Оформлення нерухомості в Харкові

 

Наші послуги: Оформлення власності, реєстрація нерухомості, оформлення землі, оформлення квартири, оформлення земельної ділянки.

Фахівці з оформлення нерухомості проконсультують, допоможуть зареєструвати і оформити всі документи на нерухоме майно.

Якщо ви задумали купити або продати житло, переоформити документи на родичів, вступити у спадок, продати або купити нежитлову власність варто звернутися до досвідчених фахівців щоб уникнути ризиків, пов’язаних з шахраями або додатковими податками.

            Що варто вивчити при купівлі нерухомості:

 

 1. Правовстановлюючі документи.

При покупці нерухомості варто завжди ретельно вивчити те, хто його продає, які документи підтверджують право власності на приміщення, чому продається майно і т.д. Продавець повинен мати всі без винятку документи на нерухомість, оформлені належним чином. Для перевірки просите подивитися оригінали документів, вони повинні мати мокрі печатки (крім документів оформлених після 01.01.2016 року), дані продавця, дані особи, яка оформила державну реєстрацію прав на нерухомість. Документи не повинні містити помарки і виправлення. Так само варто звернути увагу на дату оформлення права власності тому якщо воно було оформлено недавно, можуть виникнути ризики шахрайських схем. У зв’язку з цим варто ретельно вивчити причину продажу майна.

 

 1. Наявність арештів, обтяжень і т.д.

Нерухомість може знаходиться під забороною відчуження, який накладається державними органами, з різних причин будь це банківський кредит, борг перед третіми особами, борг зі сплати податків і т.д.

Перевірити наявність обтяжень можна у будь-якого приватного нотаріуса. Якщо продавець не заперечує наявність арештів то в принципі не варто їх боятися. Будь-які обтяження можна зняти, але перед цим варто уважно вивчити всі наявні документи.

 

На що варто звернути увагу при продажу нерухомості:

Ретельно і заздалегідь підготуйте всі необхідні документи: правовстановлюючі документи, технічний паспорт, довідка про склад сім’ї і т.д. Для цього варто звернутися до будь-якого приватного нотаріуса, який ви зможете з’ясувати, чи є у Вас необхідні документи, які необхідно буде зібрати. Будьте уважні при передачі грошей, підписуйте тільки тоді документи, коли отримали повністю всю суму, яка була обговорена.

Так само варто звернути увагу на податки при продажу нерухомості.

У продавця при продажу майна, яким він володіє більше трьох років і продає нерухомість не частіше разу на рік, не виникає обов’язок сплатити платити податки. В іншому випадку доведеться платити 5% податку з доходів фізичних осіб. Розрахункова величина податку буде братися від оцінки нерухомості.

 

 1. Податкове право.

 

Хороших податків не буває. Податкове навантаження на доходи підприємства завжди враховується при підготовці і розробки нових проектів, тому що непродумана податкова політика може привести до того, що обов’язкові платежі «з’їдять» всі доходи.

Золоте правило роботи з податками говорить: «Якщо можна не платити податки, то їх треба не платити». Тобто до оподаткування необхідно відноситься, як і до будь-яких витрат, але якщо є правомірний спосіб зменшити розміри податків – це треба робити.

Юристи нашої компанії допоможуть розібратися з оподаткуванням доходів підприємства, проконсультують, як необхідно організовувати бізнес схеми, організовувати трудові відносини з працівниками, проведуть податкове планування.

Сфера практик в податковому праві багатогранна і охоплює такі категорії як податки фізичних осіб, податки ФОП, підприємств. Так само практики оподаткування можна розбити на такі категорії: податкова консультація, податкове планування, супровід перевірок, оскарження рішень податкової.

Юридичні послуги в Харкові по податках варто замовляти тільки у професіоналів.

Багатий досвід і багаторічна практика дозволяє нашим фахівцям не тільки консультувати з приводу податкового законодавства, а й ділиться з методами, які працюють на практиці. Оскільки існує безліч норм і законів та інших нормативних актів, а також поглядів співробітників УКРІНФОРМ, наші фахівці на ділі знають, як працює податкова і як платнику податків здійснювати свої права і обов’язки.

 

 1. Виконавче провадження, виконання рішення суду в Харкові.

 

Фахівці нашої юридичної фірми готові надати підтримку боржникам і стягувачам у виконавчому провадженні. Якщо ви зіткнулися з необхідністю захисту своїх законних прав при виконанні рішення суду, ми вам допоможемо.

 

Юридичні послуги для стягувачів:

1) Контроль за виконанням рішення суду;

2) Оскарження дій / бездіяльності державних виконавців;

3) Допомога в пошуку, опису та реалізації майна боржника;

4) Контроль за отримання коштів, виручених від реалізації майна.

 

Послуги для боржників:

А) оскарження постанов державної виконавчої служби;

Б) контроль за дотриманням законодавства при здійсненні виконавчих дій;

В) консультація по законодавству про виконання рішень судів та вироблення моделі поведінки в спілкуванні з виконавчою службою.

 

Послуги для третіх осіб:

– Зняття арештів з майна;

– Супровід покупки заставного майна;

– Інші юридичні питання, пов’язані з виконанням рішень судів.

 

Юридична фірма в Харкові «BRONA» охоплює безліч напрямків діяльності, наші фахівці мають багаторічний досвід у наданні юридичних консультація і мають репутацію професіоналів своєї справи.

Бути лідером – означає робити краще, ніж інші. Це правило ми сповідуємо в роботі і кожен наш клієнт може відчути переваги даного принципу на собі, оскільки ми працюємо на максимальний результат.

Фахівці компанії «BRONA» пропонують такі юридичні послуги в Харкові: юридична консультація, консультація юриста, розробка договору, правовий аналіз договору, реєстрація ФОП, реєстрація ТОВ, реєстрація благодійної організації, реєстрація іноземного представництва в Україні, реєстрація офшору, реєстрація оншор, реєстрація підприємства за кордоном (Польща, Шотландія і ін.) реєстрація благодійного фонду, реєстрація кооперативу, реєстрація ОСББ, реєстрація акціонерного товариства, внесення змін до статуту підприємства, зміна директора, зміна засновника, зміна КВЕД, зміна юридичної адреси, реєстрація платника ПДВ, реєстрація платника єдиного податку , ліцензія на алкоголь, ліцензія на тютюн, будівельна ліцензія, юридичний аутсорсинг, юрист за кредитами, повернення депозитів, зняття арешту з майна, супровід угод купівлі-продажу заставного майна, факторинг, зняття іпотеки, позов до суду, представництво в суді, господарські спори , трудові спори, поділ майна подружжя, оскарження актів державних органів, оскарження дій / бездіяльності, it юрист, розробити ліцензійний договір (EULA, Royalty-free), інтелектуальне право, авторське право, товарний знак, реєстрація торгової марки, NDA, Terms of Use , Public Offer, Privacy Policy, реєстрація штрих коду, страховий юрист, тимчасовий вид на проживання, посвідка на проживання, громадянство України, оформлення спадщини, прийняття спадщини, повернення дебіторської заборгованості, повернення боргів, оформлення нерухомості, оформлення власності, реєстрація нерухомості, оформлення землі, оформлення квартири, оформлення земельної ділянки, податкова консультація, податкове планування, супровід перевірок, оскарження рішень податкової, виконання рішення суду, зняття арешту з майна, і т.д.

 

Наша юридична фірма в Харкові знаходиться в самому центрі міста – ст.м. «Площа Конституції», за адресою: пров. Подільський, 5.

Ми кожен день допомагає нашим клієнтам, доводячи те, що професійні юридичні послуги доступні кожному. І сподіваємося Ви теж оціните переваги роботи з нами.