Повернення боргів

Home Повернення боргів

Повернення боргів

Юридична компанія «Брона» пропонують юридичні послуги з повернення боргів. Наші фахівці пропонують наступний перелік послуг по роботі із заборгованістю:

Повернення дебіторської заборгованості (досудове або судове врегулювання конкретного спору);

– Побудова системного підходу в питанні роботи із заборгованістю (управління дебіторською заборгованістю).

Розглянемо більш детально кожен вид повернення боргів

1. Повернення дебіторської заборгованості.

Робота з боржником починається з пред’явлення письмових вимог, в яких зазначаються: сума заборгованості з нарахованими пенями і штрафними санкціями за порушення термінів оплати за зобов’язанням, встановлюється строк добровільно погасити заборгованість. Також, описуються всі негативні наслідки в разі невиконання взятих на себе зобов’язань в добровільному порядку, аж до арешту рахунків і всього майна боржника у виконавчому провадженні.

У разі якщо боржник не відреагував на вимогу, подається позов до суду про стягнення заборгованості. Далі рішення суду передається у виконавчу службу.

На практиці дебіторська заборгованість погашається на стадіях досудового врегулювання спору або на стадії розгляду позову в суді.

Повернення боргів з юридичною компанією «Брона» – це надійний спосіб повернути свої гроші.

Наші юристи проведуть повний комплекс заходів по роботі із заборгованістю від пред’явлення вимог до повного погашення боргу.

2. При системному підході роботи із заборгованістю враховуються такі критерії як:

• особистість боржника;

• психологія поведінки боржника;

• законодавство у сфері повернення заборгованості.

Виходячи з чого, вибудовується модель: «робота з« проблемними »клієнтами», в рамках якої опрацьовується алгоритм розмови, відпрацювання в правовому полі і робота з мінімізації виникнення можливої заборгованості.

Як це виглядає? Розглянемо на прикладі повернення заборгованості інтернет магазин:

1. заходи щодо попередження виникнення заборгованості (проводиться аналіз анкетних даних потенційного клієнта);

2. у разі виникнення заборгованості здійснюється комплекс заходів з досудового врегулювання виниклої заборгованості, що включає в себе алгоритм телефонних переговорів, повідомлення боржника про наявність заборгованості;

3. остання стадія роботи з дебіторською заборгованістю: примусове стягнення – це направлення вимог до боржника, позовне провадження, робота з виконавчою службою.

Найкращий результат: повернення заборгованості до суду – це і є наша мета.

Плюси досудового врегулювання спору:

1. раціонально використовується час і зусилля співробітників;

2. мінімізуються матеріальні витрати;

3. гарантується швидке повернення обігових коштів.

При індивідуальному підході в питанні повернення заборгованості враховуються всі аспекти, які опрацьовуються юристом. Після оцінки всіх договорів вибудовується юридична лінія захисту порушених прав кредитора, оцінюється перспектива повернення заборгованості. Залежно від суми заборгованості, наявності / відсутності майна боржника, на яке можна звернути стягнення, визначаються терміни повернення боргу.

Також наша компанія допоможе знайти покупця на вашу дебіторську заборгованість (факторинг) та проведе юридичний супровід угоди купівлі-продажу прав вимоги боргу. Факторинг (відступлення прав вимоги) – зручний і швидкий спосіб управління дебіторською заборгованістю.

Тут Ви можете дізнатися ціни на наші послуги

Харьков, ул. Гамарника, 5
+38(068)34-38-524