IT юрист в Києві

brona
Коментарі Вимкнено до IT юрист в Києві

IT юрист в Києві

Ринок юридичних послуг розростається, з’являються нові запити, які потребують вирішення. З розвитком комп’ютерних та інтернет-технологій зростає потреба в отриманні різного спектру юридичних послуг в IT індустрії.

Незважаючи на той факт, що сфера роботи і послуг нова, в цій сері вже існує чимала кількість професіоналів. Серед них одну з лідируючих позицій займає Юридична компанія «Брона».

Ми здатні надати якісний спектр послуг з юридичного супроводу діяльності підприємства в ITсфере, а також надати потрібний рівень підтримки в якості IT юриста в Києві.

Наша команда завжди тримає руку на пульсі найновіших змін у законодавстві та функціонуванні ринку послуг в мережі інтернет. Тому наша кваліфікована підтримка IT-юриста в Києві – це те, що ви шукайте.

 

Послуги IT юриста в Києві.
Що ми пропонуємо?

Технології здатні змінити наш світ до невпізнання. Нові індустрії породжують нову реальність. Провідниками в юридичному супроводі бізнесу здатні стати IT-юристи в Києві, які входять до штату юридичної компанії «Брона», а також працюють у віддаленому форматі по всій території України.

Саме ми можемо допомогти зробити бізнес легальним і відповідним нормам закону, а також узаконити угоди, яких ще не знала історія української юридичної практики.

Можливі клієнти IT юристів – це компанії, які, так чи інакше, займаються надання будь-яких послуг в мережі:

 • розробка програмного продукту з подальшим продажем подальшого;
 • робота з криптовалюта, укладання угод;
 • захист авторських прав програмного забезпечення, програмних продуктів;
 • формування юридичних документів для сайту;
 • укладання угод на виконання роботи в мережі з клієнтами з-за кордону, застосування міжнародного права в угодах;
 • юридичний супровід стартапів, робота «під ключ»;
 • багато іншого, залежно від запиту клієнта.

Всі ці процеси співпраці проходять належний рівень узгодження. Команда юристів завжди готова надати найбільш оптимальний шлях супроводу бізнесу в мережі, а IT юристи в Києві – це найбільш професійні фахівці своєї справи, так як перебувають в серці країни.

 

Супровід IT-компаній в юридичному аспекті

Не варто також нівелювати факт того, що IT-компанії – це також суб’єкти господарювання. Незалежно від господарсько-правової форми функціонування бізнесу, вони потребують юридичного супроводу.

У процесі діяльності підприємства IT сфери здатні виникати такі питання, як:

 • внесення змін до реєстраційних документів;
 • зміна кінцевого беніфіціарного власника;
 • оформлення трудових відносин;
 • господарські спори;
 • багато інших актуальних питань.

І тут складно буде обійтися без належного рівня юридичного супроводу, як IT юриста в Києві, так і юристів-господарників по всій території України.

Юридична компанія «Брона» – це штат професіоналів у своїй сфері. Ми співпрацюємо з багатьма IT компаніями, та не з чуток знаємо про поточні потреби фірм, що надають послуги в мережі.

Звернувшись до нас, ви зробите вірний вибір. А бізнес буде функціонувати відповідно до букви закону, а угоди і проекти, які були мрією, стануть реальністю завдяки нашим знанням і досвіду.

 

Зв’язатися з нами: