IT юрист Харків

brona
Коментарі Вимкнено до IT юрист Харків

Наша спеціалізація – юридичне обслуговування IT компаній і бізнесу в сфері інформаційних технологій. Наша команда – це it-юристи з багаторічним досвідом роботи. Тому ми розуміємо особливості бізнесу наших клієнтів, говоримо з ними на одній мові і можемо запропонувати безліч рішень, перевірених на практиці.

При пошуку послуги it юрист Харків, нас обирають тому що:

 • Сервіс для нас на першому місці;
 • Ми гарантуємо високий професіоналізм;
 • Ми можемо закрити всі потреби в юридичному обслуговуванні IT компанії;
 • Знаємо англійську та міжнародне законодавство;
 • Успішно працюємо більше 5 років.

Чим ми можемо бути корисні:

1) Створимо бізнес: розробимо схему оподаткування, організуємо оформлення співробітників, зареєструємо бізнес;

2) Розробимо договірний фундамент: договори з замовниками, договори з працівниками, NDA, політики конфіденційності;

3) Проконсультуємо з будь-якого питання законодавства;

4) Допоможемо в питаннях з контрагентами, контролюючими органами.

Про нас

З самого заснування компанії нашим пріоритетом було надання юридичних послуг для IT компаній. Головний принцип в нашій роботі – це реальна допомога; робота на совість, а не заради легкого прибутку. З багатьма клієнтами ми починали з самого заснування і співпрацюємо досі.

За ці роки компанії наших клієнтів масштабувати і розвивалися, а разом з ними росла наша компетенція і знання розширювалися по експоненті. Тому ми можемо запропонувати нашим клієнтам знання перевірені на досвіді і кращі напрацювання в області договорів і юридичних схем. Запропоновані рішення враховують вимоги законодавства, податкові та господарські ризики.

Ми сповідуємо такі принципи як професіоналізм, досягнення найкращого результату при найменших витратах для клієнта, творчих підхід і нетривіальні рішення для складних завдань

Компанія має успішний досвід запуску інтернет-сервісів, аутсорсингових компаній, інтернет-магазинів, веб-студій.

Для it компаній, які тільки починають, ми пропонуємо розробити структуру власності, порядок оформлення співробітників, договори з клієнтами і постачальниками послуг, внутрішні політики безпеки і т.д.

Ми працюємо як в формі віддаленого юридичного відділу, аутсорсингу юридичних послуг, так і в формі разових послуг (консультації, розробка договорів, вирішення спорів і т.д.).

У послугу It юрист Харків входить:

 1. Розробка договорів з працівниками.

Допоможемо розробити контракти з співробітниками. Наші контракти відрізняються від стандартних тим, що в них враховані важливі нюанси для вашого бізнесу. Це може бути порядок приймання-передачі роботи, порядок переходу права інтелектуальної власності, конфіденційність. Контракт, який розробляється за вашим індивідуальним замовленням враховує всі особливості бізнесу і максимально його захищає.

 1. Розробка і аудит контрактів з замовниками

Часто замовники хочуть працювати з розробником за своїм контрактом, в такому випадку слід детально вивчити умови угоди і при необхідності внести в неї правки, якщо умови з тих чи інших причин суперечать інтересам розробника. Якщо ж розробник пропонує свій контракт, то його варто складати з урахуванням особливості процесу розробки і умов замовлення (розробка продукту, підтримка продукту і т.д.). В обох випадках наші it юристи допоможуть з аудитом та розробкою контрактів.

 1. NDA

В епоху інформаційних технологій інформація і її конфіденційність набувають велику цінність. Для того щоб уберегти інформацію від витоку it компанії варто подбати про умови конфіденційності шляхом створення політики конфіденційності на підприємстві та підписання договорів про нерозголошення конфіденційної інформації з усіма особами, яким вона передається.

 1. Тренінги

Проводимо для керівництва і персоналу it компаній юридичні тренінги на тему: «Що робити якщо прийшла перевірка?».

Часто під час перевірок персонал не знає як себе вести з контролюючими органами. Це може привести до штрафів або інших негативних наслідків для it компанії.

Під час тренінгу наші юристи навчать які документи необхідно вимагати у перевіряючих, які причини для відмови в допуску до перевірки існують, які права і обов’язки є у компанії і перевіряючих, які документи за підсумком перевірки можуть складатися і як їх правильно отримати.

 1. Консультації по іноземному законодавству

Якщо ваш бізнес за межами України, то варто зважати на місцеві законами та міжнародними правилами. Надамо комплексну підтримку з питань зовнішньоекономічної діяльності та податкового законодавства.

 1. GDPR

Консультуємо по роботі з персональними даними. Розробимо політику конфіденційності та необхідні документи для виконання вимог GDPR.

Замовити послугу It юрист Харків прямо зараз можна по телефону:

095-474-68-04

098-555-85-29