Інтелектуальне право

Home Інтелектуальне право

Юридичний консалтинг в сфері IT

Компанія «BRONA» надає широкий спектр юридичних та консалтингових послуг у сфері інформаційних технологій. Наші юристи відмінно знають специфіку IT-права, а сучасні методи роботи дозволяють надавати юридичні послуги з супроводу діяльності IT-компаній на найвищому рівні.

Сервіси компанії «BRONA» користуються популярністю серед:

– Аутсорсінгових і аутстафінгових IT компаній

– Власників SaaS (software as a service), Opera, Mozilla і Google програм і плагінів

– Власників інтернет-магазинів, веб-сайтів, що використовують інтернет-еквайринг

– Стартаперів

– Фрілансерів та інших IT-фахівців

 

Наш офіс знаходиться у м. Харкові і ми працюємо в режимі онлайн 24/7 для того щоб оперативно виконувати поставлені завдання і заощадити Ваш час.

Компанією розроблені і просуваються унікальні юридичні продукти:

IT consulting

IT-юристи «BRONA» нададуть необхідну консультацію і допомогу у складанні та веденні документації для IT-компаній

Розробка зовнішньоекономічних договорів на надання IT-послуг

Реєстрація торгової марки та інших прав інтелектуальної власності

Перед тим як відкрити нову ідею світу слід подбати про збереження прав на свою інтелектуальну власність. Наша команда IT-юристів розробить стратегію захисту інтелектуальної власності та допоможе закріпити належним чином Ваші права, зокрема, на такі об’єкти як:

 

  • комп’ютерні та мобільні програми, додатки, плагіни, ігри;
  • е-commerce платформи;
  • стартапи;
  • компіляції даних (бази даних);
  • комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки  (знаки для товарів і послуг);
  • комерційні таємниці

Стаття по тематиці:
Реєстрація торгової марки

Реєстрація компаній та ФОП в Україні та в інших оншорних і офшорних юрисдикціях

Компанія «BRONA» надає юридичні послуги з реєстрації нових підприємств різних організаційних форм таких як: ТОВ, ПП, ФОП, філій, іноземних представництв і т.д.

Послуга з реєстрації включає:

– Консультацію відносного законодавства у сфері господарювання та підготовка установчих документів;

– Державну реєстрацію підприємства;

– Виготовлення печатки.

Для того що б зареєструвати нове підприємство або ФОП необхідно тільки надати копію паспорта та ідентифікаційного коду нашим юристам. Все інше ми зробимо самі.

 Реєстрація офшорів і іноземних компаній

Українське законодавство постійно кидає виклики сучасному бізнесу. Для оптимізації оподаткування і полегшення ведення бізнесу на іноземних ринках розумно вибрати переведення бізнесу в офшор.

Офшори – це країни, які залучають іноземний капітал шляхом надання спеціальних податкових та інших пільг іноземним компаніям.

Офшорні компанії не платять податки і не повинні надавати звітність.

Так само поширена послуга покупки поличних офшорних компаній. Ця послуга здійснюється в найкоротші терміни від 1-го дня. Тоді як реєстрація нового офшору займає від 10 до 30 днів.

Бухгалтерія, податкове планування, розробка схеми ведення бізнесу

IT-юристи «BRONA» нададуть вичерпні консультації щодо сплати податків, а також розроблять схеми раціоналізації витрат компанії.

Ми співпрацюємо з низкою бухгалтерських та аудиторських компаній, які готові надати нашим клієнтам такі послуги:

бухгалтерський облік, складання фінансової та управлінської звітності, нарахування заробітної плати, діловодство та кадровий облік, складання і подання звітності до ДПІ, Фондів, органів статистики, ведення книги доходів і витрат, надання зразків оформлення первинної документації, перевірка правильності заповнення

Відкриття особистого чи корпоративного рахунку в банку України або зарубіжних банках

Фахівці компанії «BRONA» оперативно підготують всі документи і супроводжуватимуть відкриття особистого або корпоративного рахунку в банку. Відкриття рахунку в українському банку можливо за 1 день.

Відкриття рахунку за кордоном більш тривалий процес, який займає від 7 днів. Найбільш поширені банки для відкриття закордонних рахунків: прибалтійські, кіпрські та європейські. Вибір банку визначається цілями і завданнями, для яких відкривається іноземний рахунок.

Залежно від країни і банку в якому буде відкриватися рахунок за кордоном варіюється набір документів, вартість і терміни виконання робіт.

Для більш детальної інформації звертайтесь до фахівців компанії «BRONA»

Захист від незаконних дій правоохоронних та контролюючих органів

Безперечно, найважливішим активом у сфері інформаційних технологій є інформація.

Індустрія високих технологій в Україні зараз генерує близько 3% ВВП країни, що обумовлює інтерес до правового захисту комерційної інформації IT-сектора.

Позитивною динамікою розвитку IT-галузі в Україні, на жаль, не відповідає стан справ у правоохоронних органах. Незважаючи на реформу, в структурі залишилися колишні кадри, які застосовують вже знайомі нам методи роботи.

Хороший юрист знає не тільки як грамотно відповісти запит правоохоронних органів, але і як, діючи в рамках правового поля, заздалегідь попередити витік конфіденційної інформації з компанії.

Фахівці компанії «BRONA» володіють знаннями та досвідом, необхідними для захисту Вашого бізнесу, ми надаємо вичерпні юридичні послуги в Харкові у сфері IT-бізнесу

Харків, вул. Гамарника, 5
+38(098)-555-85-29