Послуги

Home Послуги

Юридичні послуги Харків

Компанія «Брона» надає юридичні послуги в Харкові і по Україні. Багаторічний досвід і успішна практика – ось що об’єднує наших фахівців.

Кожна людина час від часу вступає у відносини, які регулюються нормами права. І часто доводиться чути фрази: «Якби хтось мені тоді правильно підказав, як треба було зробити», «Знав би я раніше» і т.д.

Наша мета – вчасно, грамотно і кваліфіковано надати ту юридичну допомогу, якої потребує наш клієнт.

Нашим основним продуктом є знання в галузі права, вміння їх застосувати і креативне мислення, для того щоби перетворити потреби клієнта «ТРЕБА» в наш відповідь «МИ МОЖЕМО».


Ми пропонуємо наступні юридичні послуги в Харкові

  •  Реєстрація бізнесу, консультування з податкового законодавства та бухгалтерського обліку, розробка проектів договорів та багато іншого.

Молодий підприємець завжди стикається зі стандартними питаннями: як зареєструвати бізнес? Яку систему оподаткування вибрати? Як вибудувати схему ведення діяльності?

З усіх цих питань ми можемо запропонувати як стандартні методи реалізації, так і нестандартні – у разі індивідуальних особливостей роботи замовника.

Ми надамо юридичні послуги з реєстрації ФОП, ТОВ і т.д. «Під ключ», складемо контракти та договори з персоналом, директором, клієнтські договору, підготуємо нормативну базу для підприємницької діяльності (розробка положень, посадових інструкцій, наказів і т.д.).

Також, у разі проведення ліцензійної діяльності, допоможемо отримати ліцензію або дозвіл для виконання відповідних робіт. Детальніше …

  • Абонентське юридичне обслуговування

 Наші юристи надають юридичні послуги також підприємцям, які вже успішно працюють:

 

Юридичне абонентське обслуговування на постійній основі з усіх питань;

– Перереєстрація документів в реєстраційній службі;

– Складання та аналіз господарських договорів;

– Юридична допомога у податкових спорах і багато іншого.

Детальніше …

  • Банківський (фінансовий) юрист


Одним з головних напрямків у нашій діяльності є юридичні послуги у сфері захисту фінансових інтересів, таких як: повернення депозитів, суперечки з банками та іншими кредиторами за кредитними договорами, договорами поруки, продажу заставного майна і багато іншого.

Особливо актуальне це питання останнім часом, у зв’язку з погіршенням економічних показників у країні, АТО, висновком «проблемних банків» з ринку.

Все це призвело до того, що люди перестали мати доступ до фінансових джерел, дуже гостро стало питання в поверненні депозитів з неплатоспроможних банків, коли мільйони людей не змогли скористатися своїми вкладами.

Також постраждали і ті люди, у яких був кредит в «проблемному банку», коли вони хочуть, але не можуть належним чином платити кредит, бо банк просто не працює.

Ми готові надати юридичні послуги та допомогу всім людям, законні інтереси яких були порушені! Детальніше …

Рухаються, зваживши все на вагах. Хто заздалегідь знає тактику прямого і обхідного шляху, той перемагає.

Сунь-Цзи «Мистецтво війни»

  • Представництво в суді

У судовому спорі виграє той хто чіткіше, грамотніше і обгрунтовано доведе свою позицію і зуміє переконати суддю у своїй правоті.

Представництво в суді – це мистецтво перемагати навіть у програшній ситуації.

Юрист, який представляє інтереси клієнта, повинен знати не тільки Закон, а й використовувати його з користю для свого клієнта.

Яскравий тому приклад – об’єкти будівництва (будівлі, споруди тощо), самовільно збудовані й узаконені в судовому порядку.

Відповідно до статті 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» експлуатація закінчених будівництвом об’єктів, не прийнятих (якщо таке прийняття передбачено законодавством) в експлуатацію, забороняється.

Пунктом 10 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 461 від 13.04.2011 року, у разі, коли на самочинно збудоване нерухоме майно визнано право власності за рішенням суду, воно приймається в експлуатацію відповідно до цього Порядку.

У зв’язку з цим ті, хто узаконив самовільно побудовані та реконструйовані об’єкти, рано чи пізно зіткнуться з забороною на їх експлуатацію, необхідністю їх введення в експлуатацію та сплати пайової участі у розвитку населеного пункту.

Ми надамо юридичні послуги з представництва в суді, ефективно захистимо і забезпечимо збереження законних прав наших клієнтів. Детальніше … ..


Якщо ти програв самому собі, тоді ти програв всім.

Тупак А. Шакур

  • Юрист в сфері інформаційних технологій

Як захистити комерційну інформацію від незаконних дій органів влади?
Як закрити можливі уразливості і ризики у веб-проектах?
Який договір потрібно укладати з фрілансером / фрилансеру?
Які наслідки для власників інтернет-магазинів, що використовують інтернет-еквайринг, власників SaaS (software as a service) та інших IT фахівців тягне прийняття Закону «Про електронну комерцію»?
Навіщо потрібен аудит постачальників хмарних технологій?
У якій формі зареєструвати IT компанію, які податки платити?

Вичерпні відповіді на всі ці, та багато інших питань, готові дати наші юристи. Харків в наші дні є одним з провідних міст з розвитку ІТ-індустрії в Україні.

У місті налічується понад 10 000 компаній та окремих підприємців, бізнес яких зосереджений в мережі інтернет. У їх число входять аутсорсингові компанії, eCommerce, провайдери платіжних послуг, власники веб-сервісів, додатків, фрілансери, стартапи та стартапери.

У міру розвитку і проникнення інформаційних технологій в усі сфери бізнесу гостро ставати питання про необхідність правового захисту IT-сектора.

Останні події з обшуками в офісах IT-компаній у Харкові та Дніпропетровську наводять на думку, що можновладці серйозно стурбовані успіхами галузі на світовому інвестиційному ринку, адже не секрет що індустрія високих технологій зараз генерує близько 3% ВВП України.

Превентивними заходами для виключення настільки негативних для компанії наслідків, буде робота досвідченого IT юриста, який зможе не тільки зупинити і оскаржити незаконне втручання правоохоронних та інших держ. органів, а й, що важливо, попередити такі неправомірні дії ще на стадії їх підготовки.

Фахівці компанії «Брона» володіють знаннями та досвідом, необхідними для захисту Вашого бізнесу, ми надаємо вичерпні юридичні послуги в Харкові у сфері IT бізнесу. Детальніше ….

  • Оформлення спадщини

Стикатися з оформленням спадщини, на жаль, доводитися майже кожному з нас. При оформленні права на спадщину існує деяка кількість важливих нюансів, таких як дотримання термінів і наявність певних юридичних фактів. Про те що слід проявити увагу до таких моментів найчастіше забувають навіть досвідчені юристи та нотаріуси, не кажучи вже про пересічних громадян.

Наприклад, для прийняття спадщини в Україні встановлений термін в 6 місяців, протягом яких спадкоємець повинен звернутися до нотаріуса із заявою (письмовим) про прийняття спадщини. Якщо цього не зроблено – необхідно відновлювати термін на отримання спадщини або за письмовою згодою інших спадкоємців або за рішенням суду. Для відновлення терміну в суді обов’язково мати, як доказ, письмову відмову нотаріуса. Деякі громадяни упускають це з виду і тоді суддя вправі закрити провадження у справі у зв’язку з відсутністю спору про право.

Висновок такий: раціональніше буде попередньо одержати юридичні послуги фахівця зі спадкового права, ніж в майбутньому виявитися тим «скупим» що платить двічі.

Детальніше …

Юридичні послуги можливо порівняти зі страхуванням, – купуючи їх, ви страхуєте себе від негативних наслідків.


Я не знаю жодної сім’ї, яка розорилася, сплачуючи страхові внески, але я знаю сім’ї, які розорилися, не роблячи цього.

Уїнстон Черчілль

Головна …

Контакти …

Ціни …